Povratak na prvu stranu

 
 
Ћирилица | Latinica
Početna strana | Diskusije | Vesti  : :  Administracija | English

  Ministar
 
 
  Vesti
  Propisi
  Birački spisak
  Registar političkih organizacija
  Kako registrovati političku organizaciju
  Stručni ispit
  Konkurs
  Kontakt
  Linkovi
   

 Traženo: Sve političke organizacije

Verzija za štampu

 

Naziv: Socijalistička partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Anđelković

Naziv: Stranka privrednika i privatne inicijative

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola Radošević

Naziv: Srpska svetosavska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Žarko Gavrilović

Naziv: Narodna radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Đorđe Nedeljković

Naziv: Demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Boris Tadić

Naziv: Demokratska zajednica vojvođanskih Mađara

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Pal Šandor

Naziv: Srpski pokret obnove

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vuk Drašković i Vojislav Vukčević

Naziv: Nova komunistička partija Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Branislav Kitanović

Naziv: Narodna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Paroški

Naziv: Savez Svih Srba Sveta

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Mitić

Naziv: LIBERALI SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dušan Mihajlović

Naziv: Radnička partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milosav Jovanović

Naziv: "Roma" Srbije i Jugoslavije, Demokratska politička partija Zajednice Roma Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vojislav Stojanović

Naziv: Liberalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mihajlo Marković

Naziv: Sandžačka demokratska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Rasim Ljajić

Naziv: Pokret za zaštitu ljudskih prava

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tomislav Krsmanović

Naziv: Demokratski Savez Hrvata u Vojvodini

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Petar Kuntić

Naziv: Demokratska partija Albanaca

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zećirija Fazliju

Naziv: Partija za Demokratsko Delovanje

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Riza Haljimi

Naziv: Stara radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milorad Stevanović

Naziv: Zelena stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Budimir Babić

Naziv: Narodna seljačka stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Marijan Rističević

Naziv: Demokratska stranka (Davidović-Grol)

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vladimir Marjanović

Naziv: Savezna stranka Jugoslovena

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Berislav Kosijer

Naziv: Socijal-demokratska partija Roma Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Muharem Alijević

Naziv: Liga za Pančevo - Stranka umerenog napretka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Živoslav Miloradović

Naziv: Stranka narodne sloge

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Blažo Perović

Naziv: Udruženje za jugoslovensku demokratsku inicijativu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nebojša Popov

Naziv: Liga socijaldemokrata Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nenad Čanak

Naziv: Demokratska reformska stranka Muslimana

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Azar Zulji

Naziv: Velika Rock n roll partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Savo Nešković

Naziv: Socijal-demokratska partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Velimir Cvetić

Naziv: Srpski rojalistički blok

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mihailo Mladenović

Naziv: Jugoslovenska demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jovan Čepić

Naziv: REFORMISTI VOJVODINE - Socijaldemokratska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag-Mile Isakov

Naziv: Stranka samostalnih privrednika - Z.A.P.I.S.

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar Anđelković

Naziv: Demokratski pokret žena

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vera Jevtić

Naziv: Seljačka Stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Živko Selaković

Naziv: Stranka samostalnih demokrata Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Života Avramović

Naziv: Reformska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Vesna Pešić

Naziv: Ženska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nije izabran

Naziv: Svesrpski narodni pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Sava Grujić

Naziv: UNIJA SOCIJALISTA VOJVODINE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Živan Berisavljević, Svetozar Jovanović, Vladislav Radaković

Naziv: Seljačko-radnička stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Todor Todorović

Naziv: Demokratski Savez Turaka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Sadik Tanuol

Naziv: Šumadijski otadžbinski sabor

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dejan Andrić

Naziv: Užički pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar Milosavljević

Naziv: Komunistička partija Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Generalni sekretar Mileta Perović

Naziv: Beo-Građanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Vukomanović

Naziv: Narodna samostalna stranka Vlaha

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Čedomir Pasatović

Naziv: Demokratski savez Bugara u Jugoslaviji

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jovica Kostov

Naziv: Demokratska zajednica Hrvata na Kosovu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Roko Tomkić

Naziv: Srpska radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Vojislav Šešelj

Naziv: Jugoslovenski komunisti

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Dragomir Drašković

Naziv: Bunjevačka stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola Vizin

Naziv: Srpska liberalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. dr Ljubomir Jacić i Srbislav Knežević

Naziv: Pokret za zaštitu imovinskih prava građana

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milorad Kojadinović, Milivoje Đorđević i Živko Lakićević

Naziv: Narodna radikalna stranka Nikole Pašića

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroljub Pavlović

Naziv: Socijaldemokratski savez Srbije/Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Privremeni predsednik Gordan Jovanović

Naziv: Socijalistička narodna stranka Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Milan Miladinović

Naziv: Zemljoradnička stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Momir Lučić

Naziv: Demohrišćanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola Filipović

Naziv: Socijaldemokratska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Jakov Stojanović

Naziv: Liga za nacionalno jedinstvo

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragoljub Kojčić

Naziv: Napredna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Branislav Pavlović

Naziv: Srpska Narodna Stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Živko Cuckić

Naziv: Demokratski Pokret Rumuna Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dimitrije Kračunović

Naziv: Liberalno bošnjačka organizacija Sandžaka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Kasim Zoranić

Naziv: Srpska nacionalna unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Momir Jovanović

Naziv: Narodni front Jugoslavije za Srbiju

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Generalni sekretar mr Zoran Čičak

Naziv: Partija Rada

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Kovač

Naziv: Ekonomska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slavoljub Vasiljević

Naziv: Republikanski klub

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ratomir Tanić

Naziv: Partija prirodnog zakona

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Branko Čičić

Naziv: Savez građana Subotice

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Lazar Brčić Kostić

Naziv: Moravska liga

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Danilo Jovanović

Naziv: Ekonomski pokret Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Zarić

Naziv: Pokret za uspon Beograda

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Arh. Ilija Gligorijević

Naziv: Demokratski pokret za Pančevo

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Žarko Latinović

Naziv: Svesrpski savez

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mr Miroslav Kostić

Naziv: Udruženje građana za bolju Grocku "Zora"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Todorović

Naziv: Demokratski pokret Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Vladeta Janković, portparol i adv. Milenko Radić, sekretar

Naziv: Demokratska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vojislav Koštunica

Naziv: Udruženje Albanaca, Srba, Crnogoraca i ostalih građana za jedinstvenu Republiku Srbiju i Jugoslaviju

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Basri Plana

Naziv: Udruženje starosedelaca Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vlajko Popović

Naziv: Savez porodica Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milenko Pupović

Naziv: Demokratska unija centra

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tomislav Zekić

Naziv: Srpski otadžbinski savez

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Siniša Aksentijević, sekretar

Naziv: Građanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ilija Radun

Naziv: Građanski savez Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nataša Mićić

Naziv: Demokratska zajednica Roma Jugoslavije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragomir Gvozdić

Naziv: Domaćinska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Milanović

Naziv: Narodna Zemljoradnička Demokratska Stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Božidar Đokić

Naziv: Građanska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Stanojević

Naziv: Srpski rojalistički pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Pavle Lalatović

Naziv: Radikalna stranka ujedinjenja

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Mioljub Ničić, Dragoslav Nikolić, sekretar

Naziv: Socijaldemokratski pokret Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Ljubiša Mitrović

Naziv: Stranka višepartijskog socijalizma

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nije izabran

Naziv: Srpska partija prava

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tomislav M. Mijatović

Naziv: Vojvođanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vasilije Popov

Naziv: Stranka srpskog jedinstva

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Borislav Pelević i Dragan Marković

Naziv: Stranka deviznih štediša

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mihajlo Dragić

Naziv: Savez radnika Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Igor Ristić

Naziv: Jugoslovenska radnička klasa "Josip Broj Tito"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Sinan Hudović

Naziv: Savez komunista Jugoslavije u Srbiji

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mikloš Olajoš - Nađ

Naziv: DEMOS - Pokret za Evropu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Njegoš Ilić

Naziv: Socijaldemokratska partija - SDP

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jova Cvetković

Naziv: Reformska demokratska stranka Sandžaka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Izudin Šušević

Naziv: Liberalno demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Predrag Vuletić

Naziv: Hrišćansko ekološki pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Grković

Naziv: Univerzalistički pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milja Obradović

Naziv: Radikalna stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Jović

Naziv: Stranka državljana Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Đorđević

Naziv: EVROPSKA PARTIJA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nedžib Kačar

Naziv: Narodna stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar Vučelić

Naziv: Stranka ekonomskog prosperiteta

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragiša Petrović

Naziv: Novo doba

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Saša Savić

Naziv: Saborna narodna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Rakitić

Naziv: Građanski pokret vojvođanskih Mađara

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Berec Jožef

Naziv: Otadžbinska radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragoje Lalović

Naziv: Univerzalistički pokret Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ratko Mihailović

Naziv: Monarhistička stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Novica Ranđelović

Naziv: Solidarnost

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bogdan Aleksić

Naziv: Parlamentarna partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Husen Aliu

Naziv: Srpska narodna obnova - Nova Pazova

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milimir M. Đuričić

Naziv: Demokratska stranka - centar

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar Mihajlović

Naziv: Seljačka stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miladin Živanović

Naziv: Bošnjačka demokratska stranka Sandžaka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Esad Džudžević

Naziv: Politička organizacija "Zajedno"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zvezdana Popović, Milan Božić, Dragor Hiber

Naziv: Srpska seljačka stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ljubomir Dodić

Naziv: "Vojvodina"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Veselinov, Marijan Rističević, Nenad Čanak, Emil Fejzulahu, Slavko Parać, Dušan Torbica

Naziv: "Zeleni"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Boriša Antonijević i Biljana Tomasović

Naziv: DEMOHRIŠĆANSKI EVROPSKI POKRET

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tibor Varga

Naziv: Demokratska stranka vojvođanskih Mađara

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Andraš Agošton

Naziv: Ujedinjena radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vojin Mrdaković

Naziv: Otadžbinska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jovan Glamočanin

Naziv: Toplička stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nebojša Prolović

Naziv: "USPON" - Pokret za preokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Atanacković

Naziv: Socijaldemokratija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Vuk Obradović

Naziv: Pokret za pravnu i ekonomsku reformu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ognjen Okiljević

Naziv: Demohrišćanska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Vladan Batić

Naziv: Srpska narodna radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vladimir D. Stanojlović

Naziv: Srpski nacionalni pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milija Jovičić

Naziv: Pokret za Vojvodinu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Marijan Rističević

Naziv: PREPOROD

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Šolević

Naziv: Radnički pokret-Kruševac

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Sakić

Naziv: Stranka penzionera Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dušan Tanić

Naziv: Savez nezavisnih građana "Za Zemun"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Stojković

Naziv: Monarhistički pokret Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Cvetković

Naziv: Afimartivna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Vidojković

Naziv: Nezavisna radikalna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Stanković

Naziv: Nacionalna partija Srba

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Rodoljub Ranđelović

Naziv: Ekološka stranka Srbije"Hrast"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jelena Arizanović i Rada Janković

Naziv: Srpski pokret otpora - Demokratski pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Momčilo Trajković

Naziv: Narodna stranka Roma

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mile Savić

Naziv: Vojvođanska zelena stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola Aleksić

Naziv: Liga za Šumadiju

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Branislav Kovačević

Naziv: Autonomni pokret Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milorad Bešević

Naziv: EVROPSKI BLOK

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Petković Slobodan

Naziv: Vojvođanski pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Aleksandar Svirčević

Naziv: Politička organizacija za demokratske promene "Nova Srbija"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Velimir Ilić

Naziv: Ujedinjena penzionerska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Bogomir Milošević

Naziv: Stranka srpskih demokrata

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milivoje Radovanović

Naziv: Socijaldemokratska stranka Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola Soro

Naziv: Radikali Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bogoljub Banjac

Naziv: Demokratska reformska partija Albanaca

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Sokolj Ćuse

Naziv: Jugoslovenski demokratski centar - Beograd

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Dragoslav Petrović

Naziv: Savez komunista Jugoslavije - Komunistička partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Boško Jarčević

Naziv: Građansko politički savez "Sloga"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Cvetanović Vladimir

Naziv: Narodna republikanska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Vučinić

Naziv: Partija Romskog jedinstva

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mitrović Živojin

Naziv: Pokret za DEMOKRATSKU SRBIJU

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Momčilo Perišić

Naziv: Svenarodni pokret za obnovu i razvoj

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vojna Ane Marinel

Naziv: Šumadijska zelena stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Pavlović

Naziv: Vlaška Demokratska Unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Đurđević

Naziv: Narodna računarska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nenad Đukić

Naziv: Savez građana GRAĐANSKA ALTERNATIVA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Živan Pavin

Naziv: Srpski Rodoljubivi Savez "Ilija Garašanin"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milovan Radisavljević

Naziv: SAVEZ STAROSEDELACA opštine Smederevska Palanka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ljubomir Mihajlović

Naziv: Stranka običnih Srba

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dimitrić Nebojša

Naziv: Politička organizacija "SLOBODNA VOJVODINA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bojan Kostreš

Naziv: POKRET - VOLIM SRBIJU

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Janošević Božo

Naziv: Politička stranka Ujedinjeno srpstvo Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miroslav Damljanović

Naziv: Ujedinjena seljačka stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Milovan Mitrović

Naziv: Hrišćanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Stanko Lazarević

Naziv: Politička stranka "Preporod Srbije"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milovan Drecun

Naziv: Politička organizacija "Naša Srbija"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Đilas

Naziv: PARTIJA MLADIH

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Boris Dimitrijević

Naziv: PARTIJA SRPSKOG PROGRESA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Vujović

Naziv: SAVEZ ZA PROMENE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ljubomir Anđelković

Naziv: EKOLOŠKA STRANKA VOJVODINE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Blaško Gabrić

Naziv: LIGA SOCIJALDEMOKRATA SANDžAKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mujo Muković

Naziv: RAVNOGORSKI POKRET SLOBODE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vladan Radosavljević

Naziv: Demokratska unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tomislav Nešić

Naziv: Patriotska stranka dijaspore

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milinković Zoran

Naziv: Demokratska Romska Unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Srđan Šajn, Jordan Vasić i Saiti Ferhad

Naziv: Seljačka Veterinarska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milovan Maksimović

Naziv: Narodna stranka "PRAVDA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Borivoje Borović, Milan Miković i Milica Đurković

Naziv: Srpska Socijal-Demokratska Partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Lilić

Naziv: SRPSKA VOJVOĐANSKA STRANKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Radivoje Pojović

Naziv: Politička organizacija "UNIJA PROSPERITETA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Marko Nicović

Naziv: Narodna radikalna stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slaviša Mladenović

Naziv: Železnička demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Verica Stefanović

Naziv: Izvorni Ravnogorski Pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Borislav Zukić

Naziv: Srpska demokratska inicijativa

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Japundzić

Naziv: Politička organizacija "LISTA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Petar Dević

Naziv: Srpska demokratska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Simo Čabarkapa

Naziv: Zelena partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nikola M. Pavlović

Naziv: Partija Srba sveta

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Mihajlo Milošević

Naziv: DRŽAVOTVORNI POKRET SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Prof. Dr Tomislav Radojčić

Naziv: Pokret za Barajevo

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vladeta Vićentijević

Naziv: ANTIRATNI POKRET ISTINSKIH SPASITELjA SRBIJE NIŠ-APISS NIŠ

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Živković

Naziv: Savez građana - Caribrod

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ljubomir Golubović

Naziv: Narodna partija Kosova i Metohije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milovan Jovanović

Naziv: Socijaldemokratija Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Vukotić

Naziv: Zelena stranka EKO

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Budimir Babić

Naziv: Romski pokret obnove

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Jovanović, Dragiša Simić, Žaklina Stojko, Viktor Petrović, Bogoljub Vujić

Naziv: Ravnogorski pokret D. M.

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Borislav Stanojlvoć, Đorđe Nedeljković

Naziv: Narodna demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Slobodan Vuksanović

Naziv: Ravnogorski pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: v.d. Predsednik Vučko Ignjatović

Naziv: Republička stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: mr Miroslav Kuka

Naziv: Stranka ekonomskog napretka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ranko Milovanović

Naziv: SRPSKA SLOGA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ljubomir Simić

Naziv: Naš dom SRBIJA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Radovan Radović-Raka

Naziv: Republikanska unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Đukić

Naziv: Socijaldemokratska partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Nebojša Čović

Naziv: Demokratska partija slobode

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: mr Radoslav Stevanović

Naziv: Kosovska objektivna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milija Popović

Naziv: Novosadska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar Nikitović

Naziv: ALIJANSA VOJVOĐANSKIH RUMUNA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jon Sfera i Niku Čobanu

Naziv: UJEDINjENA PENZIONERSKA STRANKA SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vojislav Obradović

Naziv: Liga socijaldemokrata Beograda

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jolan Bubnjević

Naziv: Vojvođanski savez

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Robert Kolar

Naziv: Stranka Srpskog Prosperiteta

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Jovan Deretić

Naziv: Vojvođanska unija - Vojvodina, moj dom

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Druško Radosavljević

Naziv: Pokret za Negotinsku i Timočku Krajinu

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragoljub Konjaković

Naziv: Reformska demokratska stranka Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ratko Filipović

Naziv: Politička organizacija "DEMOKRATSKI PREPOROD SRBJE"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miloš Mitrović

Naziv: NOVA VOJVODINA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bojana Jovičić

Naziv: Politička partija "SRPSKA PRAVDA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ninoslav Jovović

Naziv: Laburistička partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Milovanović

Naziv: PO Otpor Srpske Unije Domaćina

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Popović

Naziv: Penzionerska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vasilije Belobrković

Naziv: STRANKA SIMPATIZERA SPORTA SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: mr Ljubisav Jovanović

Naziv: STRANKA SLOBODNIH GRAĐANA SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Aleksandar S. Janković

Naziv: Demokratska stranka federalista

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Dragan Đokanović

Naziv: PO

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Tomislav M. Nikolić, Dušan Tanić

Naziv: Socijaldemokratska unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zorka Jovanović

Naziv: PO Savez Srba Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dušan Salatić

Naziv: Penzionerska građanska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Milan G. Đurić

Naziv: Ženska građanska

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slavica Grubin

Naziv: Politička partija Inicijativa za normalnu Srbiju

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Branko Popović

Naziv: Politička stranka "ALIJANSA DEMOKRATA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milorad Marjanović

Naziv: Opštinska Stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jon Ištvan

Naziv: Politička organizacija Konvencija za Sombor

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Zindović

Naziv: Srpska nacionalna socijalistička stranka radnika, nezaposlenih, penzionera i seljaka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Tančić

Naziv: Unija zelenih

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ilija Šuput

Naziv: Vojvođanski građanski pokret

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Terzin i Branislav Zarić

Naziv: Demokratska Reformska Evropska Stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nebojša Mijušković

Naziv: Socijaldemokratija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milan Alimpić

Naziv: Stranka radnika i penzionera

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Đuro Popović

Naziv: Demokratska stranka Roma

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Osman Seladin

Naziv: Demokratski pokret "5. OKTOBAR"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nemanja Gojković

Naziv: Politička organizacija "Narodni blok"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nebojša Pavković i Slobodan Bajkić

Naziv: Stranka Negotinske Krajine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dušan Mihajlović

Naziv: Romska Socijal Demokratska Partija Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Srđan Šajn

Naziv: Nova Demokratska Stranka Roma Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Ristić

Naziv: Politička organizacija SANDžAČKA ALTERNATIVA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Fadil Škrijelj i Tarik Imamovića

Naziv: Demokratski centar Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Slobodan Mojić

Naziv: Demokratska pravoslavna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dr Mihailo Petković

Naziv: REFORMISTI SANDžAKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zekirija Dugopoljac

Naziv: DEMOKRATSKA UNIJA DOLINE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Skender Destani

Naziv: Slovačka narodna partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Juraj Červenak

Naziv: SRBIJA I DIJASPORA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Milošević

Naziv: PO NAŠA VOJVODINA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Rajica Panić

Naziv: Demokratska romska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nenad Vasić

Naziv: PO "JEDINSTVENA SRBIJA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Marković

Naziv: Jedinstvena Narodna Stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Radenković

Naziv: DEMOKRATSKA VOJVODINA-partija socijaldemokrata

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: mr Jelica Rajačić Čapaković

Naziv: Romska demokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bela Kurina

Naziv: PO "Inicijativa za novu demokratsku levicu"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Đorđe Popović

Naziv: PO "Sandžačka demokratska unija"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Rešad Hazirović

Naziv: Socijaldemokratska stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Pajić

Naziv: PO "RADNIČKI OTPOR"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Radiša Pavlović

Naziv: SRPSKI AGRARNI SAVEZ

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dejan Draganić

Naziv: STRANKA SRPSKOG NARODA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bratislav Matejić

Naziv: Politička stranka "Odbrana Zrenjanina"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dušan Juvanin

Naziv: UNIJA ROMA SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Marko Stevanović

Naziv: Demokratska Partija Makedonaca

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragan Veljkovski

Naziv: Pokret SNAGA SRBIJE-Bogoljub Karić

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Bogoljub J. Karić

Naziv: Pokret za održanje i napredak otadžbine Srba

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ivan Janković

Naziv: EKOLOŠKA STRANKA ZELENI

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Vukosav Bojović

Naziv: Internacionalna partija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Tacić

Naziv: Vlaška demokratska stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Predraljg Balašević

Naziv: HRVATSKO BUNjEVAČKO ŠOKAČKA STRANKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Blaško Temunović

Naziv: SMEDEREVSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Srbislav Dević

Naziv: ČAČANSKA PARTIJA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Zoran Glišić-Cene

Naziv: Politička organizacija "Zajedno za Vojvodinu"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Ivana Radakov

Naziv: Demokratska stranka Vojvodine

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Petar Relić

Naziv: DEMOKRATSKA ZAJEDNICA SRBIJANSKIH VLAHA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dragoslav Zajkesković

Naziv: DEMOKRATSKI SAVEZ GRAĐANA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Đorđo Milošević

Naziv: Politička organizacija "NAPRED SRBIJA"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Miodrag Kostić

Naziv: POKRET EVROPSKE SRBIJE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: dr Vojislav Mitić

Naziv: Politička organizacija "Udruženi za Mladenovac-Savez građana"

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Jovan Radičević

Naziv: Penzionerska radnička stranka Srbije

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Radoslav Katić

Naziv: LIBERALNO-DEMOKRATSKA STRANKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Goran Vučković

Naziv: Politička organizacija EVROPSKA SNAGA VOJVODINE

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Stojan Marinković, Miroslav Mrnuštik i Aleksandar Pavkov

Naziv: ROMSKA STRANKA

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Sulejman Demirović

Naziv: Evropska Demokratska Unija

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Milosav Stanković

Naziv: Šumadijska narodna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Nebojša Vasiljević

Naziv: POKRET KI-39

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Dmitar Šegrt

Naziv: Socijalistička narodna stranka

Lice ovlašćeno da zastupa i predstavlja: Gojko Veličković

ukupno pronadjeno 312 političkih organizacija.

Ministarstvo za državnu upravu i lokalnu samoupravu
Copyright © 2003-2004 Odeljenje za informatiku i analitiku
--> 'use strict';