Sunduğumuz Ayrıcalıklı Hizmetler

Seo tabanlı sayfamız ve takipçilerimiz için hazırlamış olduğumuz seçenkler

Mobil Tasarım

Sayfamız index ve alt sayfalar olarak %100 mobil uyumludur, Her türlü taşınabilir cihazda sorunsuzca kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Sohbet

Web sayfamızda dolaşım sağlarken 256 SSL Sertifakasıyla güvenli gezinme sağlayarak dilediğiniz rahatlıkla kullanım yaparsınız.

Destek

Web işlemleri için iletişim bölümündeki yer alan emailden sunucudaki problemler için ise sizler için 7/24 tahsis edilmiş ve görev yapmayı bekleyen yetkililerimizden destek alabilirsiniz.

Bizimmekan Sohbet siteleri

Yılları aşkın biz süredir googledeki kullanıcılara hitap eden ve yoğun kitleye sahip olan bizimmekan sayfamızda özgürce ve engel olmaksızın takılıp günden güne yeni arkadaşlık ve dostluklar inşa edip günlük aktivitelerden sıyrılıp stres atma fikrine sahip insanların buluştuğu tek sayfadır. Özellikle arama motorlarında rekabeti yüksek bir hacim yapısına sahip olan bu başlıca temel kelimenin en güvenli ve tercih edilen bir sayfası olma yolunda başarıı adımlar atarak bu platformu değerli kullanıcılarımız ile buluşturduk. İşte bizimle devam eden kişilerden bazıları!

Sunucu Bay'larından mesajlar.

Sunucumuzun filinta delikanlılarından hoşgeldiniz dilekleri.
HarbiDelikanlı

HarbiDelikanlı

Sohbet Kanalı Sahibi

Hepiniz hoşgeldiniz diyorum, Ben Sohbet kanalı founderi olarak aramıza katılmanızı öyle içtenlikle istiyorumki, Çünki biliyorum kanaldaki diğer arkadaşlarım sizi ilgi ve sevgi yumağıyla karşılayacaktır.

Ağır-seviyorum

Ağır-seviyorum

Radyo Sorumlusu

Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz, Sohbet sayfamıza geçiş yaptığınız anda ben veya diğer arkadaşların kaliteli yayın keyfiyle neşeleneceksinizdir. Özelliklede aşk adamlarına saygılarımı sunuyorum.

Kanal Operatorleri

Kanal Operatorleri

Yetkililer bir arada

Hepiniz hoşgeldiniz biz kanalın huzurundan görevli olan yetkilileriz hiç düşünmenize gerek yok seviyeli ortam mı arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz hadi gelin sizi bekliyoruz.

Makaleler

Editörlerimiz tarafından özgün hazırlanan yazılar.

Bayanlarla Sohbet

Bayanlarımızın vazgeçilmez sohbet sitelerinde yer almak istermisiniz .Sohbet Chat Odalarıda hoş vakit geçirebilirsiniz üstelik sohbetlerin en güzeli burada yapabilirsiniz her gün yeni arkadaşlar kurabilir hatta kendi şehrinizden bağlanan insanlarımızla reeldede görüşebilirsiniz siz değerli kullacılarımız bu Devamı…

Google ve Facebook Reklamlarında Rekabet İçin 4 İpucu

Bizimmekan sizin için 2 büyük reklam platformunun analizi yapmış oldu işte sizler için ipuçları: Tıklama başına ödeme (PPC) pazarlamanızı yönetmek, bilhassa pazarlama yapılacaklar listenizdeki görevlerden yalnızca biri olduğunda göz ürkütücü olabilir. Google ve Facebook aslına Devamı…

Kaçınılması Gereken 8 Sosyal Medya Pazarlama Hatası

Bizimmekan diyorki; Günlük 500 milyon insanoğlunun Instagram’ı kullandığı düşünüldüğünde, toplumsal medya pazarlaması, işinizi büyük bir kesime tanıtmanın en etkili yollarından biridir. Bir çok işletme bunu bilir, sadece fazlaca azı toplumsal medya pazarlamasını doğru şekilde kullanmakta mükemmeldir. Toplumsal Devamı…

İletişim Bilgileri

Her Hangi Bir Konuda Ulaşacak Birinimi Arıyorsun ?

Yer

Eyyübiye/Şanlıurfa

Çalışma saatleri

Haftanın 7 günü, 24 saati

eposta: admin@bizimmekan.info.tr

Bize ulaşın

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.