chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 465,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
171° Torneo de Verano de VILLA BALLESTER 2022 100.000 Pesos en PREMIOS!! ARG
1 Dəqiqə
2TORNEO DE VERANO - CLUB DE AJEDREZ PIGÜÉ ARG
5 Dəqiqə
3PERTANDINGAN CATUR O2SM MA/SMA/SMK PUTRI LAMONGAN 2022 INA
11 Dəqiqə
4VII Floripa Super Blitz 2022 BRA
13 Dəqiqə
5TORNEO B - 71° Torneo de Verano de VILLA BALLESTER 2022 ARG
15 Dəqiqə
6PERTANDINGAN CATUR O2SM MA/SMA/SMK PUTRA LAMONGAN 2022 INA
16 Dəqiqə
73rd SNG TROPHY Online Under 11 Chess Tournament-2022 Platform Tornelo on 30-Jan Reg. www.chessfee.com Total Cash: 45,000 Contact: 9731230323 IND
19 Dəqiqə
83rd SNG TROPHY Online Open Chess Tournament-2022 Platform Tornelo on 30-Jan Reg. www.chessfee.com Total Cash: 45,000 Contact: 9731230323 IND
20 Dəqiqə
9Блицтурнир в рамках междунардного турнира "Кубок Тигра" RUS
20 Dəqiqə
103rd SNG TROPHY Online Under 15 Chess Tournament-2022 Platform Tornelo on 30-Jan Reg. www.chessfee.com Total Cash: 45,000 Contact: 9731230323 IND
20 Dəqiqə
11MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 B MEX
34 Dəqiqə
12CUARTOS DE FINAL TREBEJOS 2022 URU
44 Dəqiqə
13Гран-при Дворец "Зимние старты" Турнир G, рейтинг 1051-1150, м.Проспект Вернадского, ул.Кравченко 8 RUS
45 Dəqiqə
14MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 C MEX
46 Dəqiqə
15Гран-при Дворец "Зимние старты" Турнир E, рейтинг 1300 и выше, м.Проспект Вернадского, ул.Кравченко 8 RUS
48 Dəqiqə
16TURNAMEN CATUR HARI PABEAN INTERNASIONAL KE-70 INA
48 Dəqiqə
17Гран-при Дворец "Зимние старты" Турнир F, рейтинг 1151-1300, м.Проспект Вернадского, ул.Кравченко 8 RUS
49 Dəqiqə
18IRT HIBRIDO DE VERANO VEN
54 Dəqiqə
19II NXN OPEN FEMININO - Online BRA
1 Saat 5 Dəq.
20Лига первоклассников 2021-2022. Январь RUS
1 Saat 15 Dəq.
21Torneo Round Robin Sub-1600 Verano Feliz 2022 PAN
1 Saat 17 Dəq.
22III Floripa Team Open 2022 BRA
1 Saat 21 Dəq.
23I Torneio de Xadrez CENTRO EDUCACIONAL LOGOS 2022 CBX/FIDE RPD BRA
1 Saat 21 Dəq.
24XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 16 ABSOLUTO ECU
1 Saat 28 Dəq.
25Club Argentino de Ajedrez - IRT DE VERANO SUB-2200 - VALIDO ELO - 7 RONDAS $20.000 PREMIOS - 21/22/26/28/29 DE ENERO - 5ta RONDA VIERNES 19 HS ARG
1 Saat 33 Dəq.
26XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 10 ABSOLUTO ECU
1 Saat 35 Dəq.
27II TORNEIO DE XADREZ ASBEP CBX/FIDE 2022 BRA
1 Saat 36 Dəq.
28XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 8 FEMENINO ECU
1 Saat 37 Dəq.
29XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 14 ABSOLUTO ECU
1 Saat 37 Dəq.
30IV Open de Tiznit MAR
1 Saat 40 Dəq.
31Муниципальный этап Всероссийских соревнований " Белая ладья" RUS
1 Saat 46 Dəq.
32XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 18 FEMENINO ECU
1 Saat 51 Dəq.
33XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 18 ABSOLUTO ECU
1 Saat 53 Dəq.
34IRT Sub 2400 Municipalidad de La Toma - Club Don Lucero. 12 y 13 de Febrero 2022 ARG
1 Saat 53 Dəq.
35XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 12 FEMENINO ECU
1 Saat 54 Dəq.
36XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 14 FEMENINO ECU
1 Saat 57 Dəq.
37XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD SUB 16 FEMENINO ECU
1 Saat 57 Dəq.
38X TORNEIO ESTUDOS XADREZ DF- GRUPO DE ACESSO BRA
1 Saat 59 Dəq.
39Eldis Cobo in Memoriam CUB
1 Saat 59 Dəq.
40MI Alberto Escobedo Tinajero in Memoriam 2022 MEX
2 Saat
41II IRT Blitz Invitacional "Academia de Ajedrez Ulises Hernández" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2022 VEN
2 Saat
42Comarcal Tarragonès 2022 - Benjamins Sub-10 CAT
2 Saat
43Comarcal Tarragonès 2022 - Pre-benjamins Sub-8 CAT
2 Saat 1 Dəq.
44II Torneo Blitz Online Carnavales de Gran Canaria 2022 ESP
2 Saat 1 Dəq.
45Latvian 2022 Championship chess Quarterfinal LAT
2 Saat 1 Dəq.
46GM Gipslis Aivars 2022 12.02.2022. LAT
2 Saat 2 Dəq.
47OPEN INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "PHILIPPION" UNDER 1800 ELO - A GROUP GRE
2 Saat 2 Dəq.
48OPEN INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "PHILIPPION" UNDER 1800 ELO - B GROUP GRE
2 Saat 2 Dəq.
49OPEN TOURNAMENT ELO HOTEL PHILIPPION 22-23&29-30.01.2022_A-B GROUP GRE
2 Saat 3 Dəq.
50OPEN TOURNAMENT ELO HOTEL PHILIPPION 22-23&29-30.01.2022_C GROUP GRE
2 Saat 4 Dəq.