Nasza działalność

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską czarterową linią lotniczą. Jesteśmy obecnie największą linią czarterową w Polsce oraz drugą największą linią w naszym regionie. 
A otrzymane nagrody potwierdzają, iż udało nam się również wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.


Enter Air posiada trzy stałe bazy operacyjne w Polsce: Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice oraz Port Lotniczy Poznań-Ławica. Samoloty Enter Air obsługują również inne miasta polskie takie jak: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Bydgoszcz oraz Łódź.


Firma Enter Air powstała w listopadzie 2009 roku. Lot inauguracyjny wykonany został 25 kwietnia 2010 r. i był nim rejs z Warszawy na nowe tunezyjskie lotnisko Enfidha.


Enter Air posiada własny ośrodek szkolenia załóg.


Pierwszy sezon działalności firmy zakończył się sukcesem. Zarówno plan operacyjny oraz plan finansowy zostały zrealizowane w 100%. Podczas sezonu lato 2010 Enter Air przewiózł 200 tysięcy pasażerów do najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych m.in. do Egiptu, Grecji, Turcji, Tunezji i Hiszpanii. Nowatorski model biznesowy, przemyślana strategia, jak również doświadczenie zespołu pozwoliły Enter Air na zajęcie czołowej pozycji na polskim rynku czarterowym.


Zależy nam bardzo na utrzymaniu wysokiego standardu obsługi, z którego jesteśmy znani na polskim rynku i mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim sezonie uda nam się przewieźć setki tysięcy pasażerów na kolorowe wakacje.

printer icon Wersja do druku