Na pokładzie

Catering

Dokładamy starań, aby lot z nami był częścią wakacji a nie stresem. Oferujemy duży wybór produktów spożywczych i upominków w naszym sklepie pokładowym. Podczas rejsu można zakupić m. in. kanapki, napoje, słodycze,  itp. Dzięki temu, że sami zajmujemy się zaopatrzeniem, wszystkie nasze produkty są w bardzo przystępnych cenach, podobnych jak na ziemi. Na niektórych rejsach oferujemy darmowe zestawy cateringowe zapewnione przez biura podróży w cenie biletu.

 

Możecie państwo zapoznać się z naszym menu pobierając go tutaj.

 

Zakupy
Podczas podróży na pokładzie można zakupić perfumy i alkohole w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Cennik

 

Rozrywka

Enter Air konsekwentnie realizuje wizję polskiej wakacyjnej linii przyjaznej pasażerom. Podczas sezonu 2010, podróż naszych pasażerów umilał magik Maksymilian. Pomysł zatrudnienia magika-iluzjonisty na pokładzie narodził się bardzo prosto. Wymyśliły go dzieci, a zespół Enter Air pomysł ten zrealizował. Dzieci są naszymi częstymi gośćmi i to je w pierwszej kolejności nagradzamy za przebyte, na pokładzie naszych samolotów, mile.

Na dłuższych lotach można wypożyczyć odtwarzacz multlimedialny prezentujący najnowsze premiery kinowe. Cena wypożyczenia jest porównywalna z ceną biletów kinowych, jednak z urządzenia dostępnego na naszych pokładach mogą korzystać dwie osoby jednocześnie, co nie tylko zapewnia rozrywkę w czasie rejsu, ale również oszczędności dla miłośników dobrego kina. W repertuarze są filmy dla starszych i młodszych. Zapraszamy.

printer icon Wersja do druku