Nasz zespół

Na pokładach naszych samolotów spotkacie Państwo personel, który lubi swoją pracę i chętnie służy pomocą. Zatrudniamy ludzi, którzy angażują się w wykonywane obowiązki, a komfort pasażerów w trakcie podróży stawiają na pierwszym miejscu.

Nasze załogi lotnicze są szkolone według europejskich standardów bezpieczeństwa. Piloci korzystają z najnowocześniejszych symulatorów lotu w Europie, w centrum szkoleniowym Lufthansa Flight Training w Berlinie.  

W miejscach do których latamy, współpracujemy z najlepszymi firmami obsługi technicznej, obsługi pasażerskiej oraz obsługi naziemnej samolotów.

Enter Air zatrudnia w Polsce i za granicą zespół operacyjny złożony z profesjonalistów, z których każdy posiada minimum 7 letnie doświadczenie w branży lotniczej. Dzięki płaskiej strukturze zarządzania oraz przejrzystym procedurom podejmowania decyzji, osiągamy wysoką efektywność pracy.

Jeśli jesteś najlepszy w swojej branży i chciałbyś pracować w firmie o nowoczesnym modelu biznesowym, skontaktuj się z nami.

printer icon Wersja do druku