ליצור אתר עם WordPress.

לבנות את האתר שלך עם המערכת ש-43% מהאינטרנט סומכים עליה.

להתחיל כאן

בחירה ב-WordPress.com כדי להתחיל את האתר שלך בדרך המהירה והקלה ביותר.

המקום ממנו הכי קל להתחיל

אחסון, אבטחה, גיבויים והגנה מפני תגובות זבל - כל אלו כלולים בתוכנית. באפשרותך לבחור מבין יותר מ-300 ערכות עיצוב, להפעיל רכיבים עוצמתיים שבנויים בהשראת התוספים הטובים ביותר, ולקבל דומיין אישי במסגרת תוכנית.

התחלת שימוש ב-WordPress.com

בחירה בהתקנה מותאמת אישית של WordPress לשליטה אולטימטיבית באתר האינטרנט שלך.

בחירה מבין אלפי תוספים וערכות עיצוב לקהילות וניהול האבטחה האישית ועדכוני התוכנה בספקית האחסון המועדפת. בחירת אחסון ייעודי אופציונלי של WordPress לביצועים משופרים.

מעוצב ומתוכנן לעבוד עם WordPress בצורה מושלמת. הטכנולוגיה הבלעדית שלנו מאפשרת לך להשיג את הביצועים, המהימנות והפונקציונליות הדרושים לך.

התחלת שימוש ב-Bluehost

אחסון עטור פרסים ב-WordPress

אתרים באופטימיזציה לביצועים בשעות שיא, אבטחה וגיבויים אוטומטיים, יכולת התאמה לעד פי 20 מהתעבורה היומית, תמיכת מומחים טלפונית מסביב לשעון.

להתחיל את השימוש עם DreamHost

מתוך כל מארחי האתרים בעולם, בחרנו להמליץ על Bluehost ו-DreamHost כטובים ביותר לדעתנו. בהרשמה לאחד מהשותפים המומלצים שלנו כדאי לדעת שיש לנו קשרי שותפות מסחריים איתם.

אנשים אוהבים את

הסתכלתי על כלים שבלוגרים אחרים שאהבתי השתמשו בהם, והפלטפורמה הטובה ביותר הייתה WordPress.com, ללא תחרות. ערכות העיצוב מדהימות ביופיין - גם אלו שניתנות בחינם! - והתשתית והמידע שניתנים הם הטובים ביותר.
Alexis Kanda-Olmstead
alexiskanda-olmstead.com
השירות של WordPress.com עובד בצורה מאוד יעילה עם Google לשיפור דירוג ה-SEO. אפשר גם להטמיע סרטונים מ-YouTube, מפות מ-Google Maps ותוכן אחר, בקלות וללא צורך בתכנות.
Quintin Lake
theperimeter.uk

צריכים עזרה לבחור?

כדאי ללמוד עוד על כל אחת מהאפשרויות כדי לבחור באפשרות הטובה ביותר עבורך.

WordPress.com

פשטות כוללת: אנחנו דואגים לכל.

  • בניית האתר שלך תוך דקות ספורות. אנחנו מציעים לך אחסון של האתר, רושמים עבורך את הדומיין ומציעים תוספים שמובנים ישירות במערכת, כולל עדכוני תוכנה ואבטחה אוטומטיים.

  • אפשר לבחור מתוך מאות עיצובים יפים ולהתאים אותם אישית לאתר העסקי, לבלוג או לתיק העבודות. רכשת ערכת עיצוב של WordPress במקום אחר? אין בעיה: עם התוכנית Pro של WordPress.com אפשר להתקין כל ערכת עיצוב שבה ברצונך להשתמש.

  • חשיפה לקהל רחב יותר ומציאת וקוראים חדשים. סנכרון התוכן שלך עם פייסבוק וטוויטר ותקשורת עם מיליוני אנשים באמצעות WordPress.com.

  • קבלת תמיכה ישירות מהמומחים. גישה למסמכים, לפורומים ולסרטוני וידאו או קבלת תמיכה אישית באימייל או בצ'אט.

התחלת שימוש ב-WordPress.com

WordPress.org

יותר שליטה: ההתקנה והאחסון של האתר שלך מתבצעים על ידך.

  • חיפוש חברת אחסון, התקנת תוספים ובניית האתר. אנחנו יכולים לעזור לך באמצעות שירותים כגון Jetpack לצורכי אבטחה וגיבויים.

  • שליטה מלאה על העיצוב והקוד שלך. התקנה והתאמה אישית של כל ערכת עיצוב של WordPress או בניית ערכת עיצוב משלך בעזרת PHP ו-CSS.

  • הרחבת האתר שלך בעזרת תוספים. באפשרותך לבחור מתוך אלפי תוספים קהילתיים שיוסיפו תכונות כגון הגנה מפני תגובות זבל, גלריות מותאמות אישית, ניתוח נתונים לעומק ועוד.

  • קבלת עזרה מקהילת WordPress הרחבה דרך פורומים לתמיכה.

התחלת שימוש ב-Bluehost