ליצור את הבלוג שלך ולשתף רעיונות תוך דקות

קל להתחיל בלוג משלך ב-WordPress.com. אפשר להירשם בחינם ולהתחיל לשתף את הרעיונות שלך.

התאמה אישית של שם הדומיין שלך

http://example.com

infocusphotographers.com

cortadocoffeesf.com

leahrand.com

avayoung.blog

mightyleaftearoom.com

רישום דומיין חדש
עם רישום דומיין לאתר שלך, יהיה קל יותר לזכור ולשתף אותו.
שימוש בדומיין משלך
כבר יש לך שם דומיין? כמה פעולות פשוטות והגולשים אליו ינותבו לאתר שלך ב-WordPress.com.
חיבור האימייל שלך
אפשר להשתמש בדומיין האישי לכתובת האימייל באמצעות הפעלה של העברת אימייל, השירות Professional Email, הכלים של Google Workspace ושירותי אימייל אחרים.

כל הכלים שדרושים ליצירת בלוג חזק ומצליח

תשתית לצמיחה
התשתית של WordPress.com כוללת אפשרויות מובנות כגון SEO, שילוב עם רשתות חברתיות וכלים לשיתוף. כדאי להצטרף לרשת הענפה שלנו כדי להגיע לקוראים חדשים.
אחסון בסגנון 'הכול כלול'
לשירותך: עיצוב אתרים, רישום דומיין, עדכוני תוכנה אוטומטיים נוחים ופשוטים ואחסון מאובטח בשרתים הפזורים במרכזי נתונים מרובים.
עזרה זמינה לפי הצורך
נציגי התמיכה שלנו עובדים מסביב לשעון באמצעות צ'אט חי, אימייל, דפי תמיכה, וידאו ופורומים, כדי לענות על כל שאלה שלך.
מעוצב להצלחה
מתחילים עם בלוג בעיצוב עדכני, וממשיכים להתאמה אישית שלו באמצעות המותג, התוכן והמאפיינים שלך. כל הבלוגים בתוכנית ה-Premium כוללים CSS מותאם אישית.
נתונים סטטיסטיים שימושיים
חשוב לשמור את האצבע על הדופק בכל הנוגע לפעילות בבלוג שלך בעזרת נתונים סטטיסטיים. תרשימים וגרפים צבעוניים יסייעו לך להבין מה הקוראים שלך אוהבים וכיצד הם מצאו אותך.
התאמה למכשירים ניידים
בעזרת ערכות עיצוב רספונסיביות ואפליקציות למכשירים ניידים ולמחשבים, אנחנו מספקים לך ולמבקרים בבלוג שלך חוויה חלקה בכל מכשיר.

עיצוב יוצא מן הכלל

מציאת סגנון ייחודי לאתר שלך: ב-WordPress.com ישנן מאות תבניות עיצוב באיכות גבוהה. לא צריך ללמוד עיצוב אתרים כדי ליצור את בלוג החלומות שלך.

אנשים אוהבים את WordPress.com

זוהי זכות גדולה וחוויה ששינתה את חיי. אני מודה ל-WordPress.com על שסיפקו לי פלטפורמה זולה וידידותית לשימוש, שמיועדת לאנשים שרוצים לפרסם את הפרויקטים שלהם בפני העולם.
Ann Morgan
ayearofreadingtheworld.com
הסתכלתי על כלים שבלוגרים אחרים שאהבתי השתמשו בהם, והפלטפורמה הטובה ביותר הייתה WordPress.com, ללא תחרות. ערכות העיצוב מדהימות ביופיין - גם אלו שניתנות בחינם! - והתשתית והמידע שניתנים הם הטובים ביותר.
Alexis Kanda-Olmstead
alexiskanda-olmstead.com

חינם

התוכנית הטובה ביותר למתחילים

לכל החיים

להתחיל בחינם

ליצור אתר יפה ופשוט בתוך כמה דקות.

Personal

מומלץ לשימוש אישי

לחודש, חיוב שנתי

התחלת שימוש ב-Personal

להוסיף מגע אישי לאתר שלך עם דומיין אישי ולקבל גישה לתמיכה באימייל ללא הגבלה.

Business

מומלץ לעסקים קטנים

לחודש, חיוב שנתי

התחלת שימוש ב-Business

לחזק את העסק שלך עם תוספים ותבניות עיצוב מותאמים אישית, שטח אחסון בנפח ‎200 GB ותמיכה בזמן אמת.

eCommerce

מומלץ לחנויות מקוונות

לחודש, חיוב שנתי

התחלת שימוש ב-eCommerce

לפתוח חנות מקוונת עם פלטפורמה עוצמתית וגמישה שיכולה לצמוח איתך.

רוצה למצוא פתרון מערכתי לחברה או ארגון גדולים? השירות של WordPress VIP מספק לך כל מה שצריך כדי לבנות ולהפעיל אפליקציות מצליחות ויעילות.מידע נוסף ›

צוות המומחים שלנו יכול לבנות את האתר שלך ב-WordPress.com. בין שנדרש לך דף נחיתה ובין שברצונך לבנות אתר למסחר אלקטרוני, אתר לימודי או אתר עם מידע אינטראקטיבי לעסק, אנחנו יכולים לבנות אותו עבורך.מידע נוסף ›

שאלתם, ענינו!

בהחלט. אפשר לשנות את השפה של האתר שלך וזו תהיה השפה שבה הקוראים יראו את האתר. אפשר גם לשנות את השפה שמוצגת בפניך בזמן העבודה על האתר בלוח הבקרה. השפה שבה נכתב התוכן באתר שלך תלויה בך!
האתר החינמי שלך כולל דומיין משנה (sitename.wordpress.com). אפשר לרשום דומיין אישי חדש או להעביר דומיין קיים לאתר החינמי שלך, אך תידרש לך תוכנית של WordPress.com בתשלום כדי להשתמש בו בתור הכתובת הראשית של האתר שלך. ללא תוכנית, הדומיין האישי שלך פשוט יפנה את המבקרים לדומיין המשנה החינמי שלך.
כן! כדאי לנסות את Professional Email בחינם לשלושה חודשים או לבחור בערכת הכלים של Google Workspace לשיתוף פעולה ולפרודוקטיביות.
אפשר למכור פריטים יחידים באתר שלך באמצעות חשבון PayPal. להזדמנויות נוספות ליצירת הכנסה כספית, יש לשדרג לתוכנית Premium של WordPress.com כדי למכור מוצרים ושירותים באמצעות הכפתור 'תשלום פשוט'. לתכונות מסחר אלקטרוני אחרות, כגון חנויות מקוונות, כדאי להתחיל בתוכנית Business של WordPress.com.
אפשר לייבא את תוכן הבלוג ממגוון פלטפורמות בלוגים כולל Blogger,‏ LiveJournal,‏ Movable Type,‏ Tumblr,‏ Wix,‏ Typepad,‏ Xanga ועוד. אפשר גם לייבא את התוכן שלך מאתר WordPress שבאחסון עצמי.
מומלץ לבקר באתר התמיכה שלנו לתשובות נוספות.

הרפתקת הבלוגינג שלך מתחילה היום

אתרי האינטרנט ולוחות הבקרה שלנו משתמשים בקובצי Cookies. המשך הפעולה מהווה את ההסכמה שלך לשימוש באלו. למידע נוסף, כולל מידע על השליטה בקובצי Cookies.