אין גבול לתוספים שניתן להתקין ב-WordPress.

אין גבול לאפשרויות.

לא משנה איזה אתר נחוץ לך, ב-WordPress.com יש פתרונות עבור כולם.

שירות טוב יותר של WordPress, מופעל על ידי Jetpack.

לא רוצה להתקין תוספים כרגע? אין לך מושג מה נדרש לאתר? אין בעיה. בהרשמה ל-WordPress.com, אנחנו נספק לך באופן אוטומטי גישה לרכיבים הפופולריים והיעילים ביותר של WordPress שזמינים באמצעות Jetpack.

ניתן לעקוב אחר ביצועי האתר שלך עם כלים סטטיסטיים, לשפר את הופעת האתר במנועי החיפוש עם כלי ה-SEO המתקדמים של WordPress או לסרוק את האתר לאיתור תגובות זבל ואיומי אבטחה - וכל זאת בנוחות וללא צורך בהתקנת תוספים או פעולות תחזוקה.

סטטיסטיקות
SEO חיוני
הגנה מפני תגובות זבל
סריקות אבטחה
גיבויים
טופסי יצירת קשר
גלריות מתקדמות
פוסטים קשורים
מנויים באימייל
הטמעת מדיה

לבחור מתוך אלפי תוספים מותאמים אישית

עם התוכנית Pro של WordPress.com, אפשר להתקין אלפי תוספים שזמינים להורדה בחינם. באפשרותך להוסיף חנות של WooCommerce, לנסות אסטרטגיות SEO מתקדמות עם Yoast או לתמוך במספר שפות עם Polylang.

בזכות תוספים שניתן להוריד ללא הגבלה, אפשר לבנות כל מה שעולה בדעתך ולהתאים את האתר כך שיענה על כל הדרישות שלך.

להביא את העוצמה של Jetpack לחברת האחסון המועדפת עליך

מעקב אחר ביצועים, שיתוף ברשתות חברתיות, כלי SEO ותכונות אחרות שמובנות ב-WordPress.com זמינות לכולם. אם האתר שלך משלב את WordPress עם חברת אחסון נוספת, אפשר להשתמש באותן התכונות בקלות באמצעות התקנה של Jetpack.

Jetpack היא ערכת כלי העיצוב, השיווק, והאבטחה הכוללת של WordPress. בין אם האתר שלך ב-WordPress.com ובין אם בשרת משלך, ב-Jetpack אפשר למצוא את כל הכלים שדרושים להצלחה שלך – והכול במקום אחד.

בחירת תוכנית

חינם

WordPress.com בחינם
$0

לכל החיים

בתוך פחות מחמש דקות יהיה לך אתר המוכן לתוכן שלך, בחינם.

להתחיל בחינם

Pro

התוכנית Pro של WordPress.com
$15

לחודש, חיוב שנתי

מומלץ לעסקים קטנים: לשדרג את האתר העסקי שלך עם ערכות עיצוב ותוספים מותאמים אישית, ערכות פרימיום וערכות עיצוב לעסקים ללא הגבלה, ‏שטח אחסון של ‎50 GB‎ (ניתן להוסיף עוד אחסון) ואפשרות להסיר את המיתוג של WordPress.com.

להתחיל עם Pro

Jetpack

Jetpack
$0-25

לחודש, חיוב שנתי

מומלץ למומחי WordPress: כדאי לרכוש נפח שרת באחד משירותי האחסון המומלצים שלנו. אפשר להתקין את התוסף של Jetpack ולהביא לאתר שלך באחסון עצמי לעבוד עם העוצמה של WordPress.com.

להתחיל עם Jetpack

לאפשרות זו נדרשת רכישה של שירותי אחסון והורדת התוכנה של Jetpack.com בחינם. ניתן לקרוא כאן מידע נוסף על ההבדלים בין WordPress.com ו-WordPress.org.

לבנות בדיוק את האתר שנחוץ לך

עם תוספים עוצמתיים וגמישים מבית WordPress.