Hakkımızda

WordPress.com, bünyesine kattığı her siteyle yayıncılığı ve e-Ticaret’i demokratikleştirmeyi hedefliyor.

Açık kaynak WordPress yazılımının barındırılan bir versiyonuyuz. Çünkü yaratma, kendinizi ifade etme ve çevrimiçi para kazanma özgürlüğüne sahip olduğunuzda, imkânsız dedikleri her şey, olağan bir güne dönüşür.

İnancımız

Herkesin bir fikri olabilir. Fikrinizi çevrimiçi hale getirmek için gereken güce ve desteğe sahip olmanızı istiyoruz.

Daha iyi bir web için daha iyi ürünler.

Daha iyi bir web oluşturmaya çalışıyoruz. Kullanırken kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir internet. İnsanların ve fikirlerin özgürce ve açıkça bir araya geldiği bir yer.

Herkesin söyleyecekleri vardır.

Fikirlerin önüne yüksek duvarlar örülemez. Yazılım ve yayınlarınızın da öyle. Kendinizi ifade etmenize yardımcı olmak için buradayız.

Gerçek insanlardan gerçek destek.

Sunduğumuz şey müşteri hizmetleri değildir. Ne isek onu sunuyoruz. Biz buna Mutluluk diyoruz – Gerçek insanlar tarafından sağlanan gerçek destek.

Özgürlük ve sahip olma.

İster blog, ister mağaza, portfolyo veya tamamen farklı bir şey olsun, size uyan ve tüm içeriğinizle birlikte verilerinizin de size ait olduğu bir site oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz.

Önemli bir şey yapabilirsiniz.

Sitenizi tasarlamak ve oluşturmak, güvenli bir şekilde barındırmak ve hedef kitlenizi bulmak için basit araçlarla, sizinle birlikte büyüyecek bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Müşterilerimizin oluşturduğu web siteleri kadar geniş bir yelpazemiz var.

Hepimiz WordPress.com’u ve müşterilerimizin çevrimiçi bir şeyler yapmanın yeni yollarını bulmasına yardımcı olan ürünleri iyileştirmek için çalışıyoruz. Automattic‘te, web’deki deneyiminizi geliştirmek için neredeyse her gün güncellemeler yayınlıyor, WooCommerce ve Jetpack‘ten Gravatar ve Simplenote‘a nice hizmet geliştiriyoruz.

Ağımız

WordPress.com, içerik oluşturucular, blog yazarları, işletme sahipleri, topluluk organizatörleri, destekleyici bireyler ve sizin gibi müşterilerden oluşan bir topluluğun parçasıdır.


409 milyon

Farklı ziyaretçi (her ay)

20 milyar

Sayfa görüntüleme (her ay)

70 milyon

Yeni gönderi (her ay)

77 milyon

Yeni yorum (her ay)


WordPress.com’da, başlamanız için ihtiyacınız olan her şey var.

Özel alan adları sayesinde web siteniz için kendi adresiniz olur. Jetpack‘ten hız ve güvenlik esasları, WooCommerce mağazaları, anti-spam yazılımı Akismet ve daha nice özellik ve yükseltme seçeneği.

Size ait bir web sitesi. Size ait bir blog. Size ait bir mağaza.

WordPress, web’in %39’undan fazlasına güç sağlar. Topluluğa katılın. Başarılı olmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.