WordPress ile bir site oluşturun.

Sitenizi, internetin %43 gibi bir oranının güvendiği yazılımla yapın.

Başlayın

Sitenizi en hızlı ve kolay şekilde başlatmak için WordPress.com’u seçin.

Başlamanın En Kolay Yeri

Barındırma, güvenlik, yedekleme ve istenmeyen e-posta hizmetlerinin hepsi dahildir. 300’den fazla özel temadan birini seçebilir, güçlü özelliklerimizi en iyi eklentilerle aktifleştirebilir, bir paket satın alarak sitenize özel alan adı ekleyebilirsiniz.

WordPress.com ile başlayın

Web siteniz üzerinde mutlak kontrol sahibi olmak için özel bir WordPress kurulumu seçin.

Tercih ettiğiniz barındırma sağlayıcı üzerinden binlerce topluluk teması ve eklenti arasından birini seçin ve kendi güvenliğinizi ve yazılım güncellemelerinizi yönetin. Yüksek performans için isteğe bağlı özel WordPress barındırmayı tercih edin.

WordPress'i mükemmel bir şekilde çalıştırmak için tasarlandı ve geliştirildi. Bu özel teknoloji size kanıtlanmış performans, güvenilirlik ve ihtiyacınız olan işlevselliği sunuyor.

Bluehost ile başlayın

Ödüllü WordPress Hosting

Yüksek performans, otomatik güvenlik ve yedekleme için ideal hale getirilmiş siteler, 20 kata kadar günlük trafik ölçeklendirme, 24 saat arayarak yardım alabileceğiniz uzmanlar.

DreamHost ile başlayın

Dünyanın dört bir yanındaki birçok barındırma şirketi arasında en iyisi olduklarını düşündüğümüz için Bluehost ve DreamHost şirketini tavsiye etmeyi tercih ettik. Ticari üyelik ilişkimiz bulunan tavsiye edilen iş ortaklarımızdan biri ile kaydolabilirsiniz.

Herkes 'u sever

WordPress.com iyi bir SEO sıralaması elde etme bakımından Google ile son derece uyumlu. Ayrıca siteme YouTube videolarını, Google Haritalar'ı ve diğer içerikleri kolaylıkla, kodlama gerekmeden ekleyebiliyorum.
Quintin Lake
theperimeter.uk
Benim için büyük bir ayrıcalık ve hayatımı değiştiren bir deneyim oldu. İnsanlara projelerini hayata geçirip seslerini duyurabilecekleri hesaplı ve kullanıcı dostu bir platform sunduğu için WordPress.com'a minnettarım.
Ann Morgan
ayearofreadingtheworld.com

Karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var?

Her bir seçenek hakkında daha fazla bilgi alıp size hangisinin en çok uyduğuna karar verin.

WordPress.com

Tamamen basit: Her şeyi biz hallediyoruz.

  • Sitenizi yalnızca birkaç dakikada kurun. Sitenize barındırma hizmeti veriyor, alan adınızı kaydediyor, otomatik yazılım güncellemesi ve güvenlik gibi konularda yerleşik eklentiler sunuyoruz.

  • Yüzlerce güzel tasarım arasından seçim yapın ve bunları iş siteniz, blogunuz veya portföyünüz için özelleştirin. Başka bir yerden bir WordPress teması mı satın aldınız? Sorun değil: WordPress.com Pro paketi istediğiniz herhangi bir temayı yüklemenize olanak tanır.

  • Daha geniş bir kitleye ulaşıp yeni okurlar edinin. İçeriklerinizi Facebook ve Twitter ile eşleyerek WordPress.com aracılığıyla milyonlarca kişiyle bağlantı kurun.

  • Doğrudan uzmanlardan destek alın. Belgelere, forumlara, videolara erişin veya e-posta ya da canlı sohbet üzerinden birebir yardım alın.

WordPress.com ile başlayın

WordPress.org

Daha fazla kontrol: Sitenizi kendiniz yükleyip barındırırsınız.

  • Bir sunucu bulun, eklentiler yükleyin ve kolları sıvayın. Biz de size Jetpack gibi hizmetlerimizle güvenlik ve yedekleme konularında yardımcı olabiliriz.

  • Tasarım ve kodunuz üzerinde tam denetim sahibi olun. İstediğiniz WordPress temasını yükleyip özelleştirin veya PHP ve CSS ile kendi temanızı oluşturun.

  • Sitenizi eklentilerle genişletin. Binlerce topluluk eklentisinden istediklerinizi seçerek sitenize istenmeyen e-posta koruması koyun, özel galeriler oluşturun, ayrıntılı analizlere erişin ve bunlar gibi pek çok özellikten yararlanın.

  • Destek forumları ile WordPress camiasından yardım alın.

Bluehost ile başlayın