Güçlü ve kazançlı bir site için ihtiyacınız olan her şey

WordPress.com'la e-ticaret web sitesi kurun

WordPress.com, tek tıkla ödeme ve ücretli aboneliklerden tamamen özelleştirilebilir çevrimiçi mağazalara kadar eksiksiz bir yelpazede e‑ ticaret seçenekleri sunar.

Saniyeler içinde ödeme almaya başlayın

Amacınız ister komşularınıza poğaça börek satmak, ister bir dernek için bağış toplamak, isterse destekçilerinizden düzenli katkı almak olsun: WordPress.com, ödeme almayı çok kolaylaştırıyor. PayPal ile Öde düğmemiz, minimum kurulumla herhangi bir sayfadan kredi kartı veya banka kartı ödemelerini almanıza olanak tanır.

Çevrimiçi mağazanızı oluşturun

Aynı platformda hem içerik yayınlamak hem de satış yapmak için gereken tüm araçları WordPress.com'da bulabilirsiniz. Güçlü bir çevrimiçi mağaza oluşturun ve yükleyeceğiniz eklentilerin yardımıyla ürünlerinizi kişiselleştirin, müşteri çekin, satışlarınızı artırın.

Ödemeleri kullanarak bir gelir akışı oluşturun

WordPress.com ile web sitenizde ödeme almak çok kolaydır. Fiziksel veya dijital ürünler satabilir, aylık bağış toplayabilir ve ücretli abonelere özel içerikler sunabilirsiniz. Premium içeriğiniz, takipçilerinizin gelen kutularına ücretli haber bülteni şeklinde otomatik olarak da gönderilebilir. Otomatik ödeme özelliğiyle ve üçüncü taraf faturalandırması olmadan abonelikler oluşturun. Aboneler istedikleri zaman kolayca iptal edebilirler. Kitlenizi ticari bir işe dönüştürmenin daha basit bir yoludur.

WordPress.com e-Ticaret ile ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir mağaza oluşturabilirsiniz. Tek sınır, hayal gücünüzdür.

Başlangıç noktanızı seçin

Hızlı ve kolay ödeme

TL24,92 aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır /ay, yıllık faturalandırılır
Blog Yazarları için İdeal

PayPal ile Öde ve Ödemeler seçeneklerini kullanarak ödeme, bağış, abonelik ücreti alabileceğiniz güçlü bir web sitesi oluşturun. Ayrıca gelişmiş tasarım araçları, medya dosyaları için bol alan ve sitenizden reklamlar aracılığıyla daha fazla para kazanma olanağını da içerir. WordPress.com Premium'u kullanmaya başlayın.

Premium ile başlayın

Çok amaçlı iş sitesi

TL74,92 aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır /ay, yıllık faturalandırılır
Küçük İşletmeler için İdeal

Şirketinizin internet sitesine çevrimiçi mağaza ekleyerek somut ürünlerinizi satıp kargolayabilirsiniz. Ayrıca özel eklenti ve temalar, eşzamanlı birebir destek, Google Analytics ve 200 GB depolama içerir. WordPress.com Kurumsal'la başlayın.

Kurumsal ile başlayın

E-ticaret deneyimi

TL124,92 aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır /ay, yıllık faturalandırılır
Özel E-ticaret İçin İdeal

Bu güçlü ve hepsi bir arada çevrimiçi mağaza deneyimiyle ürün veya hizmet satışı yapın. Bu paket premium entegrasyonlar içerir ve genişletilebilir. Böylece işletmeniz büyüdükçe paket de büyür.

E-ticaret ile başlayın