Sınırsız WordPress eklentisi.

Sınırsız potansiyel.

Oluşturduğunuz sitenin türü ne olursa olsun, WordPress.com’un herkes için bir çözümü vardır.

Jetpack'in desteğiyle daha iyi bir WordPress.

Eklenti yüklemeye hazır değil misiniz? Neye ihtiyaç duyduğunuzdan emin değil misiniz? Sorun değil. WordPress.com’a kaydolduğunuzda Jetpack aracılığıyla kullanabileceğiniz en popüler, güçlü ve işlevsel WordPress özelliklerine de otomatik olarak erişim elde edersiniz.

Sitenizin performansını istatistiklerle izleyin, WordPress'in olmazsa olmaz SEO araçlarıyla sitenizi arama motorlarına uygun hale getirin, spam ve güvenlik tehditleri için tarama yapın. Üstelik tüm bunları, eklenti yükleme ve bakım yapma zahmetine girmeden halledebilirsiniz.

İstatistikler
Gerekli SEO
İstenmeyen e-posta koruması
Güvenlik taraması
Yedeklemeler
İletişim formları
Gelişmiş galeriler
İlişkili yazılar
E-posta abonelikleri
Medya ekleri

Arasından seçmeniz için binlerce özel eklenti

WordPress.com Kurumsal ile, binlerce ücretsiz eklenti içinden dilediğinizi yükleyebilirsiniz. WooCommerce ile bir mağaza açabilir, Yoast ile gelişmiş SEO stratejileri deneyebilir veya Polylang ile birden fazla dili destekleyebilirsiniz.

Sınırsız WordPress eklentisiyle hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturabilir ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Jetpack’in gücünü en sevdiğiniz barındırıcıya taşıyın

WordPress.com ile birlikte sunulan performans izleme, sosyal paylaşım, SEO ve diğer özellikler, herkesin kullanımına açıktır. WordPress’i başka bir barındırıcıyla kullanıyorsanız, bu özelliklerin aynılarını edinmek için Jetpack’i yüklemeniz yeterli.

Jetpack size zahmetsiz tasarım, pazarlama ve güvenlik imkânı sunan, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yere toplayan WordPress alet çantanızdır. Sitenizi ister WordPress.com ile ister kendi sunucunuzda oluşturun, başarı için gereken araçların hepsini Jetpack'te bulabilirsiniz.

Paketinizi seçin

Premium

WordPress.com Premium
$8

aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır

Blog Yazarları için İdeal: Gelişmiş tasarım araçları, CSS düzenleme, ses ve video içerikleri için bol miktarda alan, Google Analytcis desteği ve reklamlarla sitenizden gelir elde edebilme gibi özelliklerle benzersiz bir web sitesi oluşturun.

Premium ile başlayın

Kurumsal

WordPress.com Kurumsal
$25

aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır

Küçük İşletmeler için İdeal: Özel eklentiler ve temalar, ücretsiz, sınırsız tema şablonları, 200 GB depolama alanı ve WordPress.com markasını kaldırma özelliği ile işletmenizin web sitesini güçlendirin.

Kurumsal ile başlayın

Jetpack

Jetpack
$0-25

aylık fiyattır, yıllık olarak faturalandırılır

WordPress Uzmanları için İdeal: Önerilen bir barındırıcımızdan kendi sunucu alanınızı satın alın. Jetpack eklentisini yükleyin ve WordPress.com’un gücünü kendi barındırdığınız sitenize taşıyın.

Jetpack ile Başlayın

Bu seçenek için Jetpack.com adresinden barındırma satın almanız ve ücretsiz yazılım edinmeniz gerekiyor. WordPress.com ile WordPress.org arasındaki fark hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tam anlamıyla ihtiyacınız olan siteyi oluşturun

Web Sitenizi Oluşturun.