WordPress.com Kursları

Yeni bir beceri edinin. Yeni referanslarınız olsun. Blogunuzu, işletmenizi veya web sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Tüm kurslar dünyanın en iyi WordPress uzmanları tarafından verilir.

*Kurslarımız şimdilik sadece İngilizce. İleride diğer dillerde de kurslar sunmayı planlıyoruz.

Hazırlan, başla, büyü.

Hedefiniz ne olursa olsun, ona ulaşmanıza yardımcı olacağız.

En iyisinden öğrenin.

Tüm kurslarımızı WordPress uzmanları veriyor. Ayrıca sorularınızı yanıtlar, geri bildirim sağlar ve daha fazlasını yaparlar.

Kendi temponuzda ilerleyerek keşfedin.

Her zaman, her yerden erişebileceğiniz içeriklerle, hareket halindeyken öğrenin.
Her yıl güncellenen bir müfredatla öğrenmeye devam edin.

Bir topluluğa katılın.

Kurslarımıza abone olarak, size özel bir WordPress.com topluluğuna erişebilir ve uzmanlarla canlı Soru-Cevap oturumları yapabilirsiniz.

Doğrudan uzmanlarımızdan öğrenin.

Gurur duyacağınız bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm temel (ve bazı ileri düzey) becerileri edinin. Hedef kitlenizi belirleyin Ardından, internetteki en iyi blog yazarları tarafından verilen isteğe bağlı, kendi temponuzda ilerleyebileceğiniz bir kursla blogunuzu oluşturun, yayınlayın ve büyütün.

Bir podcast başlatmak veya podcast’inizi büyütmek niyetindeyseniz, bu kurs tam size göre. Gurur duyacağınız bir podcast oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm temel (ve bazı ileri düzey) becerileri edinin. İnternetteki en tecrübeli podcast yayıncılarından bazıları tarafından verilen kolay sindirilebilir, kendi temponuzda ilerleyebileceğiniz dersler.