Güçlerimizi birleştirip interneti güzelleştirelim.

İnterneti bir şeyler yayınlayıp paylaşmaya daha uygun hale getirecek bir fikriniz, ürününüz ya da işletmeniz varsa kulağımız sizde.

Biz kimiz?

2005'te hizmete giren WordPress.com ağı, her ay 15 milyardan fazla sayfaya bakan 400 milyonun üstünde kullanıcıyı ağırlıyor. Kullanıcılarımız her ay 40 milyondan fazla yeni yazı yayınlıyor ve 60 milyondan fazla yeni yorum bırakıyorlar.

Bu istatistikler Ocak 2019 itibarıyla günceldir.

İnternetin
42%
kadarının gücünü biz temin ediyoruz.
400M+
Kişi
40M+
Aylık yeni yazı.
15B+
Aylık sayfa görüntüleme sayısı
60M+
Aylık yeni yorum sayısı

Bizimle çalışın

Bir açık kaynak platformu olarak bugüne kadarki gelişimimizin temelinde hep işbirlikleri yer aldı; güçlü bir topluluk ve ürün oluşturmaya özen gösterdik. Bugün de şirket, kurum ve bireylerle muhtelif şekillerde işbirlikleri kurarak bu modeli sürdürüyoruz. Öne çıkarmak istediğiniz bir teknoloji veya ürününüz varsa, bir pazarlama veya yayıncılık platformu işletiyorsanız, müşterilerimizin yararlanabileceği bir hizmet sunuyorsanız ya da başka bir konuda görüşmek isterseniz, kapımız size her zaman açık.

Görüşmeleri başlatmak için aşağıdaki formu kullanın.

40M+
Aylık yeni yazı
15B+
Aylık sayfa görüntüleme
60M+
Aylık yeni yorum

Her şey tamam mı? Bizimle iletişime geçin!

Lütfen bize kendinizi tanıtıp neden WordPress.com ile çalışmayı düşündüğünüzü anlatın. Her formu tek tek inceliyor ve size bir hafta içinde yanıt veriyoruz.

Lütfen WordPress.com VIP, Jetpack ya da WooCommerce ekiplerimizle doğrudan iletişime geçin. WordPress.com entegrasyonu oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Geliştirici sayfamızı ziyaret edin. İş ortağı olmak için lütfen İş Ortağı Programı sayfamızı ziyaret edin.

Teşekkür ederiz!

Gönderiliyor...
Teşekkür ederiz! Bir hafta içinde sizinle iletişime geçeceğiz.
Web sitelerimizde ve panolarımızda çerez kullanılmaktadır. Devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceği dahil, daha fazla bilgi edinin.