Desteğe Geri Dön Başlarken Oluştur

Oluştur

 “İlham gelmesini bekleyemezsiniz. Bir sopayla onun peşinden gitmelisiniz.”

Jack London’ın bir web sitesi yoktu, ancak yazarın önündeki engeller söz konusu olduğunda o da bizim sıkıntımızı paylaşıyor. WordPress.com sitenizde harika içerik oluşturmak bazen zor olabilir. Böyle günler için, doğru şeyi doğru zamanda yayımlamanıza yardımcı olacak bazı araçlarımız var.

zen modu

Görünümü Değiştirin

Bazen bir şeyleri değiştirmeniz gerekir. İlham periniz yola çıktığında ve o ilk kelime dilinizden dökülmediğinde, bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Şansınıza bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili birkaç tavsiyemiz var:

  •  Tema Vitrini‘ne giderek sitenize yeni bir görünüm kazandırın.
  •  Sadece Yazma ile tarayıcınızı sadeleştirin.
  •  Yazma Yardımcısı ile eski bir Gönderi hakkında geri bildirim alın ya da bunu kopyalayın.

IMG_0081

Yolculukta

Sitenizi dünyanın her yerindeki okuyucular görebilir. WordPress.com ile, sağlam internet bağlantısı olan her yerden içeriklerinizi yayımlayabilirsiniz. Evden kilometrelerce uzaktaysanız veya masanız yerine yolcu koltuğundan gönderi yapmak istiyorsanız, hayatın sizi nereye götürdüğüne göre sitenizi güncellemeniz için yollar sunmaktayız.

önerilen bloglar

Etrafa Bakın

Milyonlarca yazar, sanatçı ve içerik oluşturucunun kalbinin attığı yerdesiniz. Neden WordPress.com ailesinin etrafında dolaşıp topluluğun neler üzerinde çalıştığına bakmıyorsunuz? Hatta her gün yeni bir ilham parçası sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış bir sitemiz bile var.

  • Arama : İlgi alanlarınız ve sevdiğiniz konular hakkında arama yapın ve başkalarının gönderilerini görün.
  • Keşfetme : WordPress.com personeli tarafından düzenlenen editörün seçtikleri, ilhamlar ve kaynaklar.
Copied to clipboard!