Desteğe Geri Dön Başlarken Kullanmaya Başlayın

Kullanmaya Başlayın

Ne tür bir site oluşturmak istediğiniz önemli değil, kılavuzlarımız ve kaynaklarımız sizi o hedefe götürecektir. Hepimizin öğrenme tarzı farklıdır, bu yüzden sizin için en iyi kaynağı seçin:


Videoyu izleyin


5 Hızlı Adımda Blogunuzu Oluşturun

WordPress.com'da Coutoire blog teması

Blogunuza yeni başlıyorsunuz; belki de bir gönderi yayınladınız bile! Blogunuzun görünüşünün istediğiniz gibi olduğundan emin olmak için bu beş adımı uygulayın. Yeni okuyucularınızı etkileyin!

5 Hızlı Adımda Web Sitenizi Oluşturun

WordPress.com'da Russell web sitesi teması

İster bir iş web sitesi, ister kişisel bir portföy oluşturuyor olun, bu beş adım yeni web sitenizin temellerini oluşturmanıza yardımcı olacak ve onu harika içeriğinize hazır hale getirecektir.


Ayrıntılı Kılavuz: WordPress.com’a Başlarken

İçerik oluşturmanıza, sayfa eklemenize, bir ana sayfa ayarlamanıza ve bir menü oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir kılavuz ister misiniz? Bu kılavuz, oluşturmak istediğiniz her site için geçerli olan temel bilgiler konusunda size yol gösterecektir.


Ücretsiz Web Seminerine Katılın

Web sitenizi veya blogunuzu oluşturmaktan çevrimiçi mağaza açmayı öğrenmeye kadar, günlük web seminerlerimiz tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Yeni bir beceri öğrenin ve sorularınızı n yanıtlarını canlı olarak WordPress uzmanlarından alın.


Bu görsel, bir WordPress web sitesinin arka ucunda çalışan bir kişiyi gösterir.

Bir Niş Eğitimini izleyin

Eğitim sayfamızda; fotoğrafçılık, düğün, ev satma, sanal ders verme gibi belirli hedefleriniz için web sitesi oluşturmaya yönelik ayrıntılı kılavuzlar vardır.


Çevrimiçi Kurslarımıza Katılın

Bir blog oluşturmak veya podcast’inizi başlatmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan tüm temel (ve bazı ileri düzey) becerileri kazanmak istiyorsanız, internetteki en iyi blog yazarları ve podcast yayıncıları tarafından öğretilen, kolayca sindirilebilir, kendi temponuzda ilerleyebileceğiniz kurslar veriyoruz.


Daha Fazla Yardım Alın

Hâlâ yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizde tüm özellikler için adım adım yol gösteren kılavuzlar vardır. Aynı zamanda birçok dilde aktif topluluk forumlarımız vardır. Ayrıca sitenizi sizin yerinize biz de oluşturabiliriz.

Bizimle konuşmak isterseniz, tüm sorularınızı yanıtlamak üzere dost canlısı Mutluluk Mühendislerimiz size bir tıklama kadar yakındır.

Copied to clipboard!