Filtry
Najděte kmen, ke kterému patříte
Odvětví
Advertising / Marketing / Agentury
Architektura
Bankovnictví / Pojišťovnictví / Finance
Distribuce
Fashion / Luxury / Beauty / Lifestyle
Food and Beverage
Hotely / Turistika / Volný čas
Kultura / Média / Zábava
Mobilita / Transport
Nestátní neziskové organizace / Asociace
Poradenství a audit
Právo / Justice
Průmysl / Zemědělství
Reality
Sektor podnikových služeb
Strojírenství
Tech
Veřejná správa
Vzdělávání / Školení / Recruitment
Zdraví / Sociální sektor / Životní prostředí
Velikost
Jazyky

Nejnovější společnosti

Direct Family

Direct family je prostor, jehož součástí jsou firmy Direct pojišťovna, Direct Fidoo, Direct auto a Direct nadace, které vznikly, aby měnily svět kolem sebe k lepšímu. Je to místo, kde mohou svobodně tvořit, pracovat a posouvat věci, které mají pozitivní dopad na prostor, ve kterém žijeme.

 • FinTech/InsurTech, Mobile Apps, Mobilita
 • Prague
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Futured

Futured vytváří mobilní aplikace, které se designem a spolehlivostí vyrovnají švýcarským hodinkám, a které klientům pohání byznys. Technologická firma se sídlem v Brně má pobočky v Praze a ve Vídni. Má zaběhané procesy a sehraný vývojářský tým, který baví překonávat překážky a používat moderní technologie.

 • Artificial Intelligence / Machine Learning, Mobile Apps, Software
 • Brno
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
MultiSport Benefit CZ

Firma MultiSport Benefit CZ, s.r.o., působí v ČR od roku 2010 a je dceřinou společností Benefit Systems SA. Tato mateřská společnost byla založena v roce 2001 a zaujímá vedoucí postavení na polském trhu zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxace.

Od roku 2015 najdete dceřiné společnosti MultiSportu i na Slovensku. Později také v Bulharsku, Chorvatsku a Turecku.

Hlavním produktem společnosti je karta MultiSport, která umožňuje vstup do partnerské sítě pohybových a relaxačních zařízení v rámci ČR a SR.

Další nabízenou službou jsou také eventy na téma zdravého životního stylu a prevence, které pořádá oddělení MultiSport Events pro firmy zprostředkovávající karty MultiSport, ale také pro ostatní zájemce na trhu.

 • Praha 4
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
Infor

Infor is a $3B enterprise software provider and strategic technology partner for more than 68,000 organizations worldwide. Infor is owned by Koch Equity Development. Its software is purpose-built for specific industries, providing complete suites designed for progress – for individuals, businesses, and networks. They believe in the beauty of work, relationships' importance, and ideas' collective power to drive significant positive change.

As one of our 17,000 employees, you will help develop products and services to more than 65,000 organizations worldwide and help them adopt digital transformation to stay ahead of the competition in their respective industries.

In 2019, Infor became a subsidiary of Koch Industries, Inc. Our 19-year history of industry-specific software, combined with Koch’s proven successful business methodology, means we have a unique culture from varying backgrounds, brought together by a central philosophy that puts its people first and embraces diversity.

 • IT / Digital, SaaS / Cloud Services, Software
 • New York, Barcelona, Lyon, Prague, Rueil-Malmaison, Vimercate, Wroclaw
 • > 2 000 zaměstnanců
L'Oréal Czech Republic

Všechno to začalo před více než sto lety vynálezem první chemické barvy na vlasy, který se stal jedním z impulzů pro vznik společnosti L’Oréal. Od té doby se portfolio jejich produktů mnohonásobně rozšířilo a firmě se podařilo dostat se na trh ve více než 130 zemích. Pod jejich pobočku, která je rozdělena do čtyř divizí pečujících o více než 30 značek, spadá oblast České republiky, Slovenska a Maďarska.

 • Kosmetika
 • Prague
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Itera Slovakia

Itera je nórskou IT firmou s pobočkou na Slovenku. Pracuje na projektoch pre klientov v Škandinávii, najmä pre Nórsko. Práve to najvýraznejšie ovplyvňuje atmosféru a kultúru v troch oblastiach.

 • Princíp rovnocennosti: Itera vytvára každému konzultantovi priestor pre sebarealizáciu pri vývoji, testovaní alebo podpore klientov v oblasti „service operation“. Voči klientom vystupuje ako rovnocenný partner, u ktorého sa cení proaktivita, otvorený feedback a jasná komunikácia.
 • Work-life balance: Namiesto nadčasov a tlaku z blížiacich sa termínov, Itera kladie dôraz na čistotu kódu a kvalitu dodaného riešenia.
 • Technicky a komunikačne kvalitní ľudia: Itera ľudí do tímov starostlivo vyberá tak, aby mali chuť spoločne tráviť čas nie len na projekte, ale aj v kuchynke či na teambuildingoch.
 • Software
 • Bratislava
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
Leo Express

Jsou mladá železniční dopravní společnost a přináší moderní pojetí cestování po střední Evropě. Svými osobitými soupravami zdokonalují kvalitu přepravy. Snaží se poskytovat a vylepšovat služby, které by měly být pro dnešního zákazníka samozřejmostí

To, co všechny ve firmě spojuje, je láska k moderní dopravě. Mají rádi nová a neotřelá řešení. Nebojí se otevírat cesty, které ještě nikdo nezkusil.

Kdokoliv tu může mluvit s kýmkoliv, přijít s novými nápady nebo navrhovat, jak by to či ono mohlo fungovat lépe. Celé prostředí se snaží otevírat pro inovace a společná řešení.

 • Mobilita
 • Praha 3, Bohumín
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Blacksales

Le temps et le talent des équipes marketing et commerciales sont gâchés à prospecter manuellement.

Lancée fin 2016 par deux serial entrepreneurs, Blacksales les aide à passer le plus de temps possible à échanger avec leurs prospects et à signer plus de deals.

Blacksales challenge le statu quo grâce à son assistant virtuel qui identifie les bons prospects, trouve leurs coordonnées, les contacte, puis analyse leurs réponses pour les relancer au bon moment avec le bon message.

 • Artificial Intelligence / Machine Learning, Digital Marketing / Data Marketing, SaaS / Cloud Services
 • Talence, Bordeaux, Prague
 • Od 15 do 50 zaměstnanců
DHL Express

Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše pro jejich spokojenost. Denně odbaví 170 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek, ale primárním prostředkem, který používají pro přepravu zásilek, je letadlo. Odtud pramení Express v názvu společnosti. Letadly se v České republice mohou pochlubit na letišti v Mošnově a nově také v Brně-Tuřanech. DHL je proslulé tím, že všichni fungují jako jeden tým - jsou prostě taková žluto-červená rodina.

Lidé z operativy jsou rozmístěni po celé republice a jsou v každodenním kontaktu s klientem. Jednotlivé zásilky vyzvedávají, třídí, rozváží a clí. Díky obchodníkům se jejich služby prodávají, oddělení zákaznického servisu vyřizuje dotazy a reklamace zákazníků a jejich ekosystém se samozřejmě neobejde ani bez financí, HR či IT oddělení.

 • Logistika
 • Praha, Tuřany
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
NNIT Czech Republic

NNIT is a leading provider of IT transformation services and solutions to international life sciences companies and for the Danish private and public sector.

Working in NNIT means being part of an international team with talented colleagues who all work the NNIT way.

Each and every day, more than 3,000 NNIT colleagues go to work globally towards a common goal to make a mark on business and society, by bringing digital transformation to life.

At NNIT, IT is not just IT.

For those at NNIT, working with IT, is to ensure that vital parts of our society are functional and developing in vital areas such as pharma production, banking, transportation and food supplies.

In short, they handle critical infrastructure across sectors and across countries. That is why making a mark means everything to NNIT.

Their values are not just phrases that were written down and hung up on a poster. They are alive in the offices around the world and embodied when meeting their customers and other stakeholders. NNIT are open and honest, value adding and conscience driven in every aspect.

At NNIT, independent thinking and individual responsibility is encouraged, allowing you to pave the way and make your mark in and with NNIT.

There are very few boring days with NNIT. There are fun days, busy days, inspiring days, suprising days and so forth. They are all part of everyday life at NNIT.

 • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, SaaS / Cloud Services
 • Prague
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
P-LAB

V P-LABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

 • Farmacie/ Biotechnologie
 • Praha
 • Od 15 do 50 zaměstnanců
Operační centrum ABB – Ostrava

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum ABB pro procesní automatizaci. Pracuje s moderními technologiemi a poskytuje řešení v oblasti automatizace, vývoje softwaru, konstrukce strojních zařízení, projektování a uvádění do provozu elektrických systémů a pohonů, ale také řízení dodavatelského řetězce a projektového řízení. V ČR aktuálně působí na 2 lokalitách, a to v Ostravě a Plzni, ale najdete nás také v Kaliningradu a Krakově. Svou působností ale Operační centrum ABB dalece přesahuje hranice těchto států. Spolupracuje s jednotkami po celé Evropě, zejména v Norsku, Švédsku, Švýcarsku, Německu a Finsku.

 • IT / Digital, Projektová a inženýrská kancelář, Software, Specializované technické obory
 • Ostrava
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Operační centrum ABB - Plzeň

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum ABB pro procesní automatizaci. Pracuje s moderními technologiemi a poskytuje řešení v oblasti automatizace, vývoje softwaru, konstrukce strojních zařízení, projektování a uvádění do provozu elektrických systémů a pohonů, ale také řízení dodavatelského řetězce a projektového řízení. V ČR aktuálně působí na 2 lokalitách, a to v Ostravě a Plzni, ale najdete nás také v Kaliningradu a Krakově. Svou působností ale Operační centrum ABB dalece přesahuje hranice těchto států. Spolupracuje s jednotkami po celé Evropě, zejména v Norsku, Švédsku, Švýcarsku, Německu a Finsku.

 • IT / Digital, Projektová a inženýrská kancelář, Software, Specializované technické obory
 • Pilsen
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Avon

Avon je společnost, která přináší krásu až k vašim dveřím, ale zároveň vám je otevírá. Na jedné straně bojuje proti vráskám a na druhé proti rakovině prsu a ovlivňuje tak lidské životy. Je si vědoma síly perfektně nalíčených rtů a zároveň se otevřeně vyslovuje proti domácímu násilí a podporuje finanční nezávislost žen.

Společnost, která podporuje 5 milionů Avon reprezentantů ve více než 100 zemích světa. To je AVON. Společnost, která zde již 135 let reprezentuje krásu, inovaci, optimismus a především je tu pro ženy; mluví za ně a podporuje jejich úsilí.

Jako Avon zaměstnanec budeš mít možnost pracovat po boku talentovaných kolegů v mezinárodním týmu. Z našich pražských kanceláří vedeme aktivity pro Českou republiku a Slovensko a podílíme se na řadě projektů v rámci regionu CEE.

V České republice máme 120 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a pracuje pro nás i kolem 50 studentů vysokých škol napříč celou společností, kteří u nás mohou získat skvělou praxi při škole.

 • Prague
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
Saint-Gobain

Světový lídr v moderním a udržitelném stavebnictví.

Saint-Gobain navrhuje, vyrábí a distribuuje materiály a služby pro stavebnictví a průmysl. Poslání je „MAKING THE WORLD A BETTER HOME“.

V ČR působí Skupina Saint-Gobain od roku 1992, kde je dnes největším výrobcem stavebních materiálů. Dále zde vyrábí a prodává čelní autoskla, trubní systémy pro vodovody a kanalizace, skelná vlákna nebo brusiva. V ČR má 5 společností spravujících 13 výrobních závodů, 13 značek a okolo 4500 zaměstnanců.

Mezi nejznámější značky Skupiny Saint-Gobain, se kterými se setkáte na stavbách, patří Weber, Isover, Rigips. Téměř s jistotou žijete či pracujete v nějaké budově, kde jsou jejich materiály využity.

Adfors, výrobce skelných vláken a materiálů z nich, zaměstnává téměř polovinu zaměstnanců Skupiny v ČR a vyváží své materiály do celého světa.

Saint-Gobain Sekurit vyrábí inovativní skla, která naleznete v každém druhém autě. Spolupracuje s většinou celosvětových automobilek. Další značky jsou: Glassolutions, Chryso, Norton, Sekurit Service, Ecophon, PAM, Saint-Gobain Building Glass.

Pokud jste v posledních letech stavěli nebo rekonstruovali, pak jste mohli využít portál NejŘemeslníci. To je také projekt Saint-Gobain.

 • Automotive, Stavebnictví / Veřejné práce
 • Prague
 • > 2 000 zaměstnanců
LISI

LISI is a global industrial group. It specializes in the manufacture of high value-added assembly and component solutions for the aerospace, automotive and medical industries.

LISI is a partner of the largest global players, and is driven by its long-term family values. The Group innovates and invests in the research and development for the products of tomorrow to meet the needs of its clients, especially in terms quality, safety and performance.

How does LISI stand out? By relying on two strategic orientations: innovation and operational excellence, while integrating a strong CSR culture.

 • Automotive, Farmacie/ Biotechnologie, Kosmonautika / Vesmír
 • Grandvillars
 • > 2 000 zaměstnanců

Společnosti týdne

Direct Family

Direct family je prostor, jehož součástí jsou firmy Direct pojišťovna, Direct Fidoo, Direct auto a Direct nadace, které vznikly, aby měnily svět kolem sebe k lepšímu. Je to místo, kde mohou svobodně tvořit, pracovat a posouvat věci, které mají pozitivní dopad na prostor, ve kterém žijeme.

 • FinTech/InsurTech, Mobile Apps, Mobilita
 • Prague
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Futured

Futured vytváří mobilní aplikace, které se designem a spolehlivostí vyrovnají švýcarským hodinkám, a které klientům pohání byznys. Technologická firma se sídlem v Brně má pobočky v Praze a ve Vídni. Má zaběhané procesy a sehraný vývojářský tým, který baví překonávat překážky a používat moderní technologie.

 • Artificial Intelligence / Machine Learning, Mobile Apps, Software
 • Brno
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
MultiSport Benefit CZ

Firma MultiSport Benefit CZ, s.r.o., působí v ČR od roku 2010 a je dceřinou společností Benefit Systems SA. Tato mateřská společnost byla založena v roce 2001 a zaujímá vedoucí postavení na polském trhu zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxace.

Od roku 2015 najdete dceřiné společnosti MultiSportu i na Slovensku. Později také v Bulharsku, Chorvatsku a Turecku.

Hlavním produktem společnosti je karta MultiSport, která umožňuje vstup do partnerské sítě pohybových a relaxačních zařízení v rámci ČR a SR.

Další nabízenou službou jsou také eventy na téma zdravého životního stylu a prevence, které pořádá oddělení MultiSport Events pro firmy zprostředkovávající karty MultiSport, ale také pro ostatní zájemce na trhu.

 • Praha 4
 • Od 50 do 250 zaměstnanců
Infor

Infor is a $3B enterprise software provider and strategic technology partner for more than 68,000 organizations worldwide. Infor is owned by Koch Equity Development. Its software is purpose-built for specific industries, providing complete suites designed for progress – for individuals, businesses, and networks. They believe in the beauty of work, relationships' importance, and ideas' collective power to drive significant positive change.

As one of our 17,000 employees, you will help develop products and services to more than 65,000 organizations worldwide and help them adopt digital transformation to stay ahead of the competition in their respective industries.

In 2019, Infor became a subsidiary of Koch Industries, Inc. Our 19-year history of industry-specific software, combined with Koch’s proven successful business methodology, means we have a unique culture from varying backgrounds, brought together by a central philosophy that puts its people first and embraces diversity.

 • IT / Digital, SaaS / Cloud Services, Software
 • New York, Barcelona, Lyon, Prague, Rueil-Malmaison, Vimercate, Wroclaw
 • > 2 000 zaměstnanců

Chcete zde mít i vaši společnost?

Vytvořte si profil a oslovte talenty, kteří zapadnou do vaší firemní kultury.

Přidat vaší společnost

Další společnosti

Pricefx

Hlavní doménou Pricefx je vývoj cloudového softwaru pro cenotvorbu a cenovou optimalizaci, řadí se mezi "software as a service" společnosti. Prioritou je pro ně transparentní a férové jednání se zákazníky, kterým pomáhají automatizovat proces stanovování cen, analyzovat historická data a hledat v nich vzory. Jejich klienti díky tomu mohou měnit své ceny v reálném čase a sledovat data o prodejích i o konkurenci.

Firma vznikla v roce 2011 v Německu, prvních pět let pracovalo všech 15 zaměstnanců na dálku. Roku 2016 byla založena první pobočka v Praze, která je dodnes centrálou. Postupně vznikaly další pobočky v Hradci Králové, Ostravě a také v Chicagu a Brisbane. Firma dnes zaměstnává přes 400 lidí. Na volnosti, důvěře, týmovém přístupu k práci a možnosti kdykoliv pracovat z domova se však nic nezměnilo. A právě to zaměstnanci na firmě oceňují nejvíc.

Na straně backendu firma používá open source technologie, Java, Linux, na straně frontendu je to React, Redux, JavaScript. Používají agilní metodiky a SCRUM.

 • SaaS / Cloud Services
 • Praha, Brno, Frankfurt Nad Mohanem, Helsinki, Hradec Králové, København V, München, Oslo, Ostrava, Oxford, Paris, Stockholm, Zurich
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
Vodafone

Vodafone není jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě. Nabízí telefonické i datové služby a je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT). Jednotlivce i velké mezinárodní firmy propojuje Vodafone nejmodernějšími technologiemi. V České republice jeho síť pokrývá přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v nezávislém testu společnosti umlaut (dříve P3). Connected people Jako nejmladší ze tří hlavních operátorů se vymykají zaběhlým normám. Inovují a jsou vždy o krok napřed. Snaží se tak podpořit technologickou revoluci v České republice. Zároveň ale mají blízko k zákazníkům, kterým umožňují sdílet důležité životní momenty s blízkými lidmi. Proto se intenzivně zaměřují na zákaznickou péči a servis.

 • Elektronika / Telco
 • Praha
 • > 2 000 zaměstnanců
Edwards Lifesciences

Edwards Lifesciences je světovým lídrem v oblasti lékařských inovací se zaměřením na léčbu pacientů se strukturálními srdečními chorobami a monitorování životních funkcí. Veškerou energii zaměstnanci věnují zlepšování kvality života pacientů a záchraně jejich životů.

V pražské kanceláři je zaměstnáno na 300 pracovníků, celosvětově pak více než 14 000. Pražská pobočka je členěna do několika oddělení, která plní regionální i globální funkce. Tým zaměstnanců je velmi různorodý. Mezi kolegy je zastoupeno více než 30 národností z různých koutů světa a angličtina je jazykem číslo jedna.

Práce v Edwards s sebou nese chuť a schopnost inovovat, posouvat hranice, zapojit vlastní kreativitu a to vše s myšlenkou na pacienty, kteří jsou pro Edwards vždy na prvním místě. Zaměstnanci umí čelit různým výzvám, nebojí se prosadit a nekladou si žádné limity. Všichni spolu sdílí pocit naléhavosti, optimismu a nadšení.

 • Zdraví
 • Praha
 • Od 250 do 2 000 zaměstnanců